Themes - Twenty Twenty - en to fa translation catalogue (140 entries)

en: #%d (no title)
fa: #%d (بدون عنوان)

en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: &#8220;Cyborgs, as the philosopher Donna Haraway established, are not reverent. They do not remember the cosmos.&#8221;
fa: &#8220;همان طور که فیلسوف بزرگ دانا هاراوی نیز تصدیق کرده، سایبرگ‌ها محترم نیستند. آن‌ها کیهان را به خاطر نمی‌آورند.&#8221;

en: 404 not found
fa: ۴۰۴ پیدا نشد

en: <em>Dates</em><br>Aug 1 — Dec 1
fa: <em>تاریخ</em><br>اگوست 1 — دسامبر 1

en: <em>Location</em><br>Exhibit Hall B
fa: <em>مکان</em><br>سالن نمایشگاه B

en: <em>Price</em><br>Included
fa: <em>قیمت</em><br>شامل

[ctx: A string that is output before one or more categories]
en: In
fa: در

en: Abstract Rectangles
fa: مستطیل های انتزاعی

en: Accent Color
fa: رنگ تاکید

en: An awe-inspiring collection of books, prints, and gifts from our exhibitions.
fa: مجموعه ای شگفت انگیز از کتاب ها، چاپ ها و هدایای نمایشگاه های ما.

en: Apply a custom color for links, buttons, featured images.
fa: اعمال رنگ سفارشی برای پیوندها، دکمه‌ها و تصاویر شاخص

en: August 1 -- December 1
fa: ۱۵ مرداد -- ۱۵ آذر

en: August 1 — December 1
fa: اگوست 1 — دسامبر 1

en: Award-winning exhibitions featuring internationally-renowned artists.
fa: نمایشگاه های برنده جوایز با حضور هنرمندان مشهور بین المللی.

en: Background Color
fa: رنگ زمینه

en: Become a Member
fa: عضو شوید

en: Become a Member and Get Exclusive Offers!
fa: عضو شوید و پیشنهادهای انحصاری دریافت کنید!

en: By %s
fa: از %s

en: By Post Author
fa: از نویسنده نوشته

en: Call to Action
fa: فراخوانی برای اقدام

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Close Menu
fa: بستن فهرست

en: Close search
fa: بستن جستجو

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها غیرفعالند.

en: Continue reading
fa: ادامه

en: Cover Template
fa: قالب پوششی

en: Creates a parallax effect when the visitor scrolls.
fa: ایجاد تاثیر اختلاف منظر هنگام نوردش

en: Desktop Expanded Menu
fa: فهرست گسترده دسکتاپ

en: Desktop Horizontal Menu
fa: فهرست افقی دسکتاپ

en: Double Call to Action
fa: فراخوانی برای اقدام دوبرابر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
fa: ویرایش <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Event Details
fa: جزئیات رویداد

en: Expanded Social links
fa: پیوندهای گسترده شبکه‌های اجتماعی

en: Featured Content
fa: مطلب ویژه

en: Fixed Background Image
fa: تصویر زمینه ثابت

en: Footer
fa: پابرگ

en: Footer #1
fa: پابرگ ۱

en: Footer #2
fa: پابرگ ۲

en: Footer Menu
fa: فهرست پابرگ

en: From Signac to Matisse
fa: از سیناک تا ماتیس

en: Full Width Template
fa: قالب تمام پهنا

en: Full text
fa: تمام متن

en: Header &amp; Footer Background Color
fa: رنگ زمینهٔ سربرگ و پابرگ

en: Introduction
fa: معرفی

en: Join the Club
fa: پیوستن به محفل

en: Leave a comment
fa: دیدگاه خود را بنویسید

en: Make sure that the contrast is high enough so that the text is readable.
fa: مطمئن شوید تقابل رنگ‌ها به اندازه کافی بالا و متن قابل خواندن است.

en: Members get access to exclusive exhibits and sales. Our memberships cost $99.99 and are billed annually.
fa: اعضا به نمایش‌ها و فروش‌های انحصاری دسترسی خواهند داشت. حق عضویت سالانه ۹۹.۹۹ دلار است.

en: Menu
fa: فهرست

en: Mobile Menu
fa: فهرست موبایل

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
fa: بزرگ

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
fa: بزرگ‌تر

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
fa: معمولی

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
fa: کوچک

en: Newer <span class="nav-short">Posts</span>
fa: تازه‌تر <span class="nav-short">نوشته‌های</span>

en: Newer Comments
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر

en: Nothing Found
fa: چیزی یافت نشد

en: October 1 -- December 1
fa: ۱۵ مهر -- ۱۵ آذر

en: Older <span class="nav-short">Posts</span>
fa: قدیمی‌تر <span class="nav-short">نوشته‌های</span>

en: Older Comments
fa: دیدگاه‌های قدیمی‌تر

en: On archive pages, posts show:
fa: نمایش نوشته‌ها در برگه‌های بایگانی:

en: Our default theme for 2020 is designed to take full advantage of the flexibility of the block editor. Organizations and businesses have the ability to create dynamic landing pages with endless layouts using the group and column blocks. The centered content column and fine-tuned typography also makes it perfect for traditional blogs. Complete editor styles give you a good idea of what your content will look like, even before you publish. You can give your site a personal touch by changing the background colors and the accent color in the Customizer. The colors of all elements on your site are automatically calculated based on the colors you pick, ensuring a high, accessible color contrast for your visitors.
fa: پوستهٔ پیش‌فرض ما برای ۲۰۲۰ طوری طراحی شده که از ویرایش‌گر بلوکی کاملا بهره‌برداری کند. سازمان‌ها و کسب و کارها با استفاده از بلوک‌های گروه و ستون می‌توانند صفحات ورودی پویا با انواع چیدمان ایجاد کنند. قرار گرفتن ستون محتوا در وسط و میزان‌سازی دقیق نویسه‌نگاری، این پوسته را برای بلاگ‌های سنتی عالی کرده است. شیوه‌های ویرایش‌گر کامل، به شما تصویر مناسبی از نمای محتوا حتی پیش از انتشار آن ارائه می‌دهند. با تغییر رنگ‌های زمینه و رنگ تاکید در سفارشی‌ساز، می‌توانید وبگاه خود را شخصی‌تر کنید؛ بر پایهٔ رنگ‌هایی که انتخاب کرده‌اید، رنگ‌های همهٔ عناصر وبگاه شما به طور خودکار محاسبه می‌شوند تا یک تقابل رنگ بالا و چشم پذیر برای بینندگان شما تضمین شود.

en: Overlay Background Color
fa: رنگ زمینه پوششی

en: Overlay Opacity
fa: تاری پوششی

en: Overlay Text Color
fa: رنگ متن پوششی

en: Page
fa: برگه

en: Page Not Found
fa: صفحه پیدا نشد

en: Pages:
fa: برگه‌ها:

en: Post
fa: نوشته

en: Post author
fa: نویسنده نوشته

en: Post date
fa: تاریخ نوشته

en: Powered by WordPress
fa: با نیروی وردپرس

en: Primary
fa: اصلی

en: Primary Color
fa: رنگ اصلی

en: Read More
fa: ادامه

en: Retina logo
fa: لوگوی رتینا

en: Scales the logo to half its uploaded size, making it sharp on high-res screens.
fa: تغییر مقیاس لوگو به نصف اندازه بارگذاری شده باعث وضوح آن در نمایش‌گرهای رزولوشن بالا می‌شود.

en: Scroll Down
fa: برو پایین

en: Search
fa: جستجو

en: Search for:
fa: جستجوی

en: Search:
fa: جستجو:

en: Settings for the "Cover Template" page template. Add a featured image to use as background.
fa: تنظیمات «قالب پوششی» قالب برگه؛ یک تصویر شاخص برای استفاده به عنوان زمینه اضافه کنید.

en: Shop Now
fa: اکنون خرید کنید

en: Show author bio
fa: نمایش بیوگرافی نویسنده

en: Show search in header
fa: نمایش جستجو در سربرگ

en: Show sub menu
fa: نمایش زیر فهرست

en: Skip to the content
fa: جهش به محتوا

en: Social Links Menu
fa: فهرست پیوندهای شبکه‌های اجتماعی

en: Social Menu
fa: فهرست شبکه‌های اجتماعی

en: Social links
fa: پیوندهای شبکه‌های اجتماعی

en: Sticky post
fa: نوشته چسبان

en: Subtle Background
fa: زمینه ظریف

en: Summary
fa: خلاصه

en: Support the Museum and Get Exclusive Offers
fa: از موزه حمایت کنید و پیشنهادات انحصاری دریافت کنید

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: The Life I Deserve
fa: آن زندگی که لایقش هستم

en: The Museum
fa: موزه

en: The New UMoMA Opens its Doors
fa: موزهٔ جدید هنر مدرن افتتاح می‌شود

en: The Premier Destination for Modern Art in Sweden
fa: مقصد برتر هنر مدرن در سوئد

en: The Store
fa: فروشگاه

en: The color used for the overlay. Defaults to the accent color.
fa: رنگی که برای حالت پوششی به کار می‌رود؛ پیش‌فرض همان رنگ تاکید است.

en: The color used for the text in the overlay.
fa: رنگی که برای متن در حالت پوششی به کار می‌رود.

en: The exhibitions are produced by UMoMA in collaboration with artists and museums around the world and they often attract international attention. UMoMA has received a Special Commendation from the European Museum of the Year, and was among the top candidates for the Swedish Museum of the Year Award as well as for the Council of Europe Museum Prize.
fa: نمایشگاه‌ها توسط موزه هنر مدرن و با همکاری هنرمندان و موزه‌داران در سراسر دنیا برگزار می‌شوند و غالبا مورد توجه بین المللی قرار می‌گیرند. موزه هنر مدرن، به عنوان موزه برتر سال در اروپا مورد تقدیر ویژه قرار گرفته و نامزد دریافت جایزه موزه برتر سال در سوئد و همچنین جایزه انجمن موزه اروپا بوده است.

en: The page you were looking for could not be found. It might have been removed, renamed, or did not exist in the first place.
fa: صفحهٔ مورد نظر شما پیدا نشد. شاید حذف شده، تغییر نام یافته یا منتقل شده است.

en: The premier destination for modern art in Northern Sweden. Open from 10 AM to 6 PM every day during the summer months.
fa: غایت والای هنر مدرن در شمال سوئد. همه روزه از ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر در تابستان.

en: Theatre of Operations
fa: صحنه نبرد

en: Theme Options
fa: تنظیمات پوسته

[ctx: Theme starter content]
en: The New UMoMA Opens its Doors
fa: موزهٔ جدید هنر مدرن افتتاح می‌شود

en: To the top %s
fa: برو بالا %s

en: Twenty Twenty
fa: دو هزار و بیست

en: Up %s
fa: بالا %s

en: View Archive <span aria-hidden="true">&rarr;</span>
fa: مشاهده بایگانی <span aria-hidden="true">&rarr;</span>

en: We could not find any results for your search. You can give it another try through the search form below.
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای نداشت. با عبارتی دیگر جستجو کنید.

en: We found %s result for your search. | We found %s results for your search.
fa[0]: برای جستجوی شما %s نتیجه پیدا شد.

en: Widgets in this area will be displayed in the first column in the footer.
fa: ابزارک‌های این ناحیه در ستون اول پابرگ نمایش داده خواهند شد.

en: Widgets in this area will be displayed in the second column in the footer.
fa: ابزارک‌های این ناحیه در ستون دوم پابرگ نمایش داده خواهند شد.

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political and philosophical issues are intrinsic to our programme. As visitor you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings and other events with free admission
fa: موزه هنر مدرن، در هفت طبقه با معماری برجسته، نمایشگاه‌های بین‌المللی هنر معاصر را برگزار می‌کند. توجه به مسائل وجودی، سیاسی و فلسفی برنامه اصلی ماست. به عنوان بازدید کننده شما را به یک گردش رایگان شامل گفتگوهای هنری، سخنرانی، نمایش فیلم و … دعوت می‌کنیم.

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political, and philosophical issues are intrinsic to our program. As visitor, you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings, and other events with free admission.
fa: موزهٔ هنر مدرن، در هفت طبقه با معماری برجسته، نمایشگاه‌های بین‌المللی هنر معاصر را برگزار می‌کند. توجه به مسائل وجودی، سیاسی و فلسفی برنامهٔ اصلی ماست. به عنوان بازدیدکننده، از شما دعوت می‌شود تا به سخنرانی‌های هنرمندان، سخنرانی‌ها، نمایش فیلم‌ها و رویدادهای دیگر با پذیرش رایگان به تورهای راهنما بروید.

en: Works and Days
fa: کارها و روزها

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار تایید است.

[ctx: color]
en: Custom
fa: سفارشی

[ctx: color]
en: Default
fa: پیشفرض

[ctx: color]
en: Primary
fa: اولیه

[ctx: color]
en: Secondary
fa: ثانویه

[ctx: comments title]
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s دیدگاه دربارهٔ «%2$s»

[ctx: comments title]
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
fa: یک پاسخ به «%s»

en: https://wordpress.org/
fa: https://fa.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/themes/twentytwenty/
fa: https://fa.wordpress.org/themes/twentytwenty/

[ctx: menu]
en: Expanded
fa: گسترده

[ctx: menu]
en: Horizontal
fa: افقی

[ctx: menu]
en: Mobile
fa: موبایل

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
fa: جستجو &hellip;

en: says:
fa: :

en: search again
fa: جستجوی دوباره

[ctx: submit button]
en: Search
fa: جستجو

en: the WordPress team
fa: تیم وردپرس

[ctx: toggle text]
en: Search
fa: جستجو
